Women in bed

Cosy

The thermoelastic foam that we used to make the mattress reacts to body temperature, giving a pleasant feeling of being wrapped. The mattress also perfectly adapts to the figure to return to its original shape in the morning.

zł2,690.00
Size
Hardness

Gwarancja lorem ipsum dolor, consectetur adipiscing elit i 30 dni na zwrot produktu.

The thermoelastic foam that we used to make the mattress reacts to body temperature, giving a pleasant feeling of being wrapped. The mattress also perfectly adapts to the figure to return to its original shape in the morning.2

See the mattress from the inside

Cossy mattress structure Cossy mattress structure

Cuddling

The mattress with the wrap function is designed in such a way as to provide adequate support for the spine during rest. The thermoelastic foam insert has the ability to respond to the pressure of the body weight, giving the effect of hugging and relaxing. This function works even if the mattress is used by two people - each of them can equally enjoy the greatest comfort while sleeping.

Lenly logo Lenly logo

Fully ecological linen

For the production of Lenly mattresses, we only use yarns from European crops. We use ecological hot-melt and water-based adhesives that do not adversely affect the environment. We chose linen because as a raw material it is fully biodegradable and waste-free.

Help in choosing the hardness

Weight (in kg):

Height (in cm):

Preferred hardness:

Sex:

The proposed choice: -
Return logo

Warranty/Returns

We are convinced of the highest quality Lenly mattresses, so we give our customers 90 days to return the product after testing it!

This means that you can test our mattress for almost 3 months and only then decide if you want it to stay with you for longer!

More information

Price transparency

We are transparent. The price of the mattress consists of several elements:
749 zł
Materials and work

Part of the product price is the cost of materials used in production, remuneration for the work of contractors and transport.

383 zł
Taxes

We operate legally and pay taxes in Poland.

827 zł
Fixed costs and margin

Costs related to the maintenance and running of the company, e.g. renting a shop, studio, salaries of employees, the company's profit and funds for development.

37 zł
Social initiatives

By purchasing our products, you support social initiatives that build a better quality of life. We allocate a minimum of 1% of the price of each product to pro-social activities.

Materace na kręgosłup - materace zdrowotne

Na bóle kręgosłupa skarży się aktualnie coraz więcej osób. Przewlekły stres, siedzący tryb pracy, brak ruchu, nieprawidłowa pozycja podczas pracy przy komputerze i w końcu nieprawidłowa pozycja w czasie spania. Jak pomóc naszemu ciału zredukować napięcie mięśniowe? Dobrym rozwiązaniem będzie wybór materaca na chory kręgosłup, który zapewni optymalne warunki w czasie snu i przyczyni się do regeneracji całego ciała.  

Materac na chory kręgosłup – jaki wybrać?

Bóle lędźwi, pleców, szyi – mogą wskazywać na wiele dolegliwości. Zanim jednak zaczniemy diagnozować się przy pomocy specjalisty, dokładnie przyjrzyjmy się materacowi, na którym śpimy. Czy nie jest on zbyt miękki lub zbyt twardy? Z jakiego materiału został wykonany? Czy dobrze dopasowuje się do naszej sylwetki? Okazuje się, że przyczyną wielu dolegliwości bólowych pleców i kręgosłupa jest źle dobrany materac. Na co zwracać uwagę podczas zakupu? Materac zdrowotny, powinien stanowić idealne wsparcie dla kręgosłupa, a także dla ciała we wszystkich punktach nacisku. Powinien także ułatwiać anatomiczne ułożenie ciała w każdej pozycji oraz umożliwiać poprawne krążenie krwi. Dla przykładu zbyt miękki materac może powodować zbyt duże zapadanie ciała, zbyt twardy będzie z kolei wywierał nacisk na miednicę i ramiona. 

Materace z pianki żelowej - zdrowe na kręgosłup? Jak najbardziej!

Do tej pory za jeden z najlepszych materiałów, wykorzystywanych do produkcji materacy uważana była pianka wysokoelastyczna. W Lenly postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej i nasze materace wyposażyliśmy w jeszcze bardziej innowacyjne tworzywo - piankę żelową. Wykonane z niej materace nie odkształcają się, a mimo to doskonale dopasowują się do ciała. Nie ma znaczenia wzrost, waga, czy gabaryty – w każdym przypadku materac będzie stanowił idealną podporę. Mało tego – taki materac doskonale sprawdzi się także w przypadku ciężarnych – duży brzuszek często wymaga dodatkowego podparcia w trakcie snu. Z materacem z pianki żelowejkobieta może cieszyć się komfortem przez cały okres trwania ciąży. Z takiego materaca zadowolony będzie każdy senior - ponieważ pianka nie zapada się, wstawanie z materaca nie stanowi problemu! W Lenly wiemy, że nasze ciała zmieniają się na przestrzeni miesięcy i lat – z tego względu materac z pianki żelowej to strzał w 10! Bez względu na to, jak zmieni się nasze ciało i potrzeby, materac tego typu zawsze będzie dbał o nasz komfort. To inwestycja, która się zwraca.

Materac z pianki żelowej– jak to działa? 

Wykorzystywana przez nas pianka żelowa to materiał innowacyjny na skalę światową. Pianka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała w nocy, gwarantując mu najlepsze podparcie na czas wypoczynku - na każdym odcinku kręgosłupa! Materace wykonane z tego tworzywa mają zdolność do rozpraszania ciepła, są oddychające i paroprzepuszczalne. W zależności od pory roku inteligentnie adaptują się do panujących w sypialni warunków. Materace z pianki żelowej charakteryzują się także wysoką trwałością i długowiecznością - nie ma więc ryzyka, że materac zużyje się po kilku sezonach. 

Materac z pianki żelowej– dla ceniących komfort 

Materac lniany z funkcją otulenia? Brzmi wspaniale prawda? Ten materac stworzony został z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort nocnego wypoczynku. Materac zdrowotny Lenly zapewni ciału odpowiednie podparcie bez względu na to, w jakiej pozycji lubimy zasypiać. Materac delikatnie otuli ciało, pozostawiając na skórze wrażenie przyjemnego, delikatnego dotyku. Lniany pokrowiec to ekologiczny wybór dla osób, którym nie jest obca troska o środowisko naturalne.